Home   Σύλλογος γονέων

Σύλλογος γονέων

19/10/2019

Αγαπητοί γονείς,

Θέλουμε να σας ενημερώσουμε πως με μεγάλη χαρά και όρεξη το νέο ΔΣ του συλλόγου μας συγκροτήθηκε σε σώμα!

Στην παρούσα -μεταβατική- περίοδο, χάρη στην αμέριστη στήριξη απερχόμενου ΔΣ και σχολείου, συνεχίζουμε πρωτοβουλίες που είχαν ήδη ξεκινήσει, σχεδιάζοντας τα επόμενα βήματα.

Είμαστε σίγουροι πως με τη δική σας συμμετοχή και στήριξη μπορούμε να κάνουμε πολύ όμορφα και σημαντικά βήματα, που θα ωφελήσουν όλα τα μέλη του σχολικού μας συγκροτήματος, διεκδικώντας ότι αναλογεί στα παιδιά όλου του κόσμου!

Θα ενημερωθείτε σύντομα (και θα ενημερώνεστε γενικά!) για όλα τα επόμενα μας βήματα. Είμαστε στη διάθεσή σας (syllogos10dim@gmail.com, facebook ή βρείτε μας από κοντά!) για όποιο θέμα κρίνετε ότι μπορούμε να βοηθήσουμε.

Καλή μας σχολική χρονιά!

Με εκτίμηση,